Užitočné informácie


Ubytovanie na Táloch v srdci Nízkych Tatier ponúka kvalitné ubytovanie na Horehroní, chutnú slovenskú aj zahraničnú kuchyňu a množstvo doplnkových služieb. Hotely Stupka a Golf, golfový rezort a lyžiarske stredisko poskytujú komplexný servis služieb pre kvalitnú dovolenku na Slovensku.

Hotel Stupka, Tále
Tále 100
GPS: +48° 52′ 27.05″, +19° 35′ 50.96″
Tel: +421 48 6712601
E-mail: srecepcia@tale.sk


Hotel Stupka (ubytovanie Tále, Nízke Tatry)

si získal obľubu medzi hosťami, ktorým vyhovuje poloha v blízkosti golfového ihriska Gray Bear a lyžiarskeho strediska Ski Tále. Príjemný horský hotel pod južnými svahmi Chopku poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí.

Hotel Stupka disponuje 41 izbami, ktoré sú nefajčiarske, hotelovou reštauráciou, štýlovou reštauráciou Koliba, tromi kongresovými miestnosťami, wellness a fitness centrom, dvomi tenisovými kurtami s umelým osvetlením, golfovým simulátorom a herňou s biliardom, šípkami, ruletou.


Hotel Golf (ubytovanie Horehronie, Nízke Tatry)

je dependence hotela Stupka, vo vzdialenosti cca 150 m od hotela Stupka samotného. Je to samostatná budova, umiestnená v tichom prostredí nad šiestou jamkou golfového ihriska Gray Bear. Hotel je vyhľadávaný práve kvôli svojej polohe, mimo rušných ciest a v obkolesení lesa. Príjemne zariadené izby poskytujú ubytovanie a dokonalý oddych. Klienti majú možnosť využívať všetky doplnkové služby hotela Stupka.

Naše hotely Stupka a Golf sa nachádzajú v obľúbenej rekreačnej a turistickej oblasti pod južnými svahmi Chopku, v známom regióne Horehronie, ktorý je magnetom pre návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia a kde okrem našich hotelov poskytujú ubytovanie chaty, apartmány, či penzióny.

Ubytovanie Tále, ubytovanie pod chopkom, hotel Golf
Ubytovanie Tale, ubytovanie pod Chopkom, Hotel Stupka

Aktuálne akcie a balíky

Partneri