Ubytovanie Tále – to sú naše hotely Stupka a Golf


Ubytovanie na Táloch v srdci Nízkych Tatier ponúka kvalitné ubytovanie na Horehroní, chutnú slovenskú aj zahraničnú kuchyňu a množstvo doplnkových služieb. Hotely Stupka a Golf, golfový rezort a lyžiarske stredisko poskytujú komplexný servis služieb pre kvalitnú dovolenku na Slovensku.


Hotel Stupka (ubytovanie Tále, Nízke Tatry)

si získal obľubu medzi hosťami, ktorým vyhovuje poloha v blízkosti golfového ihriska Gray Bear a lyžiarskeho strediska Ski Tále. Príjemný horský hotel pod južnými svahmi Chopku poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Výnimočne chutné jedlá umocňujú atmosféru pobytu našich hostí.

Hotel Stupka disponuje 41 izbami, ktoré sú nefajčiarske.


Hotel Golf (ubytovanie Horehronie, Nízke Tatry)

je dependence hotela Stupka, vo vzdialenosti cca 150 m od hotela Stupka samotného. Je to samostatná budova, umiestnená v tichom prostredí nad šiestou jamkou golfového ihriska Gray Bear. Hotel je vyhľadávaný práve kvôli svojej polohe, mimo rušných ciest a v obkolesení lesa. Príjemne zariadené izby poskytujú ubytovanie a dokonalý oddych. Klienti majú možnosť využívať všetky doplnkové služby hotela Stupka.

Naše hotely Stupka a Golf sa nachádzajú v obľúbenej rekreačnej a turistickej oblasti pod južnými svahmi Chopku, v známom regióne Horehronie, ktorý je magnetom pre návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia a kde okrem našich hotelov poskytujú ubytovanie chaty, apartmány, či penzióny.

Ubytovanie Tále, ubytovanie pod chopkom, hotel Golf
Ubytovanie Tale, ubytovanie pod Chopkom, Hotel Stupka

Aktuálne akcie a balíky

Partneri