Teambuilding a ubytovanie – Tále, Nízke Tatry


Hľadáte to správne miesto pre váš teambuilding? Zabudnite na nudné priestory. V Ski, Golf & Hotel Resort vám ponúkame kompletné zázemie vrátane zabezpečenia tembuildingových aktivít.


Výuka golfu s trénermi

Byť v golfovom rezorte a nezoznámiť sa s golfom? Výukou golfu vás prevedie náš skúsený tréner. Po krátkom úvode o golfe, type palíc prejdete k nácviku postoja a švihu a samotných odpalov. (max. počet 20 osôb v skupine)

Po výuke prejdete na patovací green, kde vám zorganizujeme miniturnaj – hru na 9 jamiek. Hráč s najmenším počtom rán vyhráva.


Spoločná cykloturistika so sprievodcom

Zabudnite na preplnené mestské ulice a spoznávajte najkrajšie miesta Nízkych Tatier a Horehronia na elektrobicykli spoločne! Tými najkrajšími cyklotrasami vás prevedú skúsení sprievodcovia a spoznávanie regiónu sa stane aktívnym dobrodružstvom. (max. počet 20 osôb v skupine)


Biatlonový trenažér

Vyskúšajte si túto náročnú športovú disciplínu na vlastnej koži. Simuláciu biatlonového behu ako aj streľby vám pripravíme v exteriéri, ale aj v interiéri našich hotelov.


Teambuilding aktivity s tematickým zameraním podľa vlastného výberu:

V zdravom tele zdravý duch a v jednote je sila 😊. Poďte spoločne posilniť nielen vaše telo a myseľ, ale hlavne súdržnosť a kolegialitu hravou outdoorovou aktivitou.

Vrátime sa do čias minulých, kde si môžete vyskúšať život na gazdovskom dvore našich predkov, alebo sa pokúsiť prežiť v divokej prírode bez pomoci smartfónov, či iných výdobytkov modernej doby.

Vaše fyzické sily si viete otestovať pri sparťanskom prekážkovom behu, správnu motoriku či bystrozrakosť pri zlatokopeckej horúčke.

Teambuildingový pobyt spojený s ubytovaním a kvalitným cateringom vám „ušijeme“ na mieru. Stačí len zapojiť fantáziu, predstavu alebo nás požiadať o vypracovanie individuálnej ponuky zameranej na vašu skupinu.


Jednotlivé teambuildingové aktivity:

Môžete si vybrať aj jednotlivo z uvedených teambuildingových aktivít:

Lukostreľba, streľba z kuše, streľba zo vzduchovky, chodúle a maxi lyže, trojnohavice, crazy okuliare, skákanie vo vreci, preťahovanie lanom, bungeerunning, drevorubačské aktivity, suchozemská plť, premosťovanie a zlaňovanie, elektrické kolobežky či paintball, plážový volejbal alebo futbal.


Indoor aktivity:

Neexistuje zlé počasie, len zle oblečený športovec. Niekedy sa však bojovať s nepriazňou počasia nedá. V takom prípade vám pripravíme teambuildingové aktivity v priestoroch našich hotelov. V ponuke je široký výber stolových hier, či hlavolamov, rulety alebo tiež pohybových aktivít ako je ballon race alebo biatlonový trenažér.


Po náročnom, ale aktívnom dni si oddýchnite v hotelovom wellnes centre a doplňte sily chutnými jedlami z dielne nášho šéfkuchára či už v hotelovej reštaurácii alebo v ľudovej Kolibe Stupka, pri dobrom pivku alebo kvalitných vínach.

Teambulding Tále, golfová škola
Teambulding Tále,cyklotúra so sprievodcom
Teambulding Tále

KONTAKT:
Obchodno – marketingové oddelenie

E-mail: infotale@tale.sk
Tel: +421 48 6712 201, +421 48 6712 209

Aktuálne akcie a balíky

Partneri