Rekreačné poukazy Vám od 1.1.2019 preplatia DOVOLENKU.

Využite rekreačný príspevok práve na Táľoch v Ski, Golf & Hotel Resort.


Na rekreačné poukazy máte nárok ak pracujete vo firme, ktorá má 50 a viac zamestnancov a ste v nej zamestnaný dlhšie ako 2 roky. V tom prípade je výška príspevku na rekreáciu v maximálnej hodnote až 275 € ročne!


Aké všetky služby prepojené s ubytovaním si môžete do faktúry v našej spoločnosti zahrnúť:

Na faktúre, ktorú zamestnávateľovi predložíte na čerpanie rekreačného poukazu, je možné zahrnúť okrem ubytovania v hoteli Stupka & Golf a účtu za stravovanie z reštaurácie hotela Stupka a reštaurácie Koliba aj:

  • poplatok za hru golfu na ihriskách Gray Bear & Little Bear Tále, kde majú naši hoteloví hostia 40% zľavu z green fee,
  • požičanie elektrobicyklov (25% zľava) v požičovni hotela Stupka,
  • služby wellness centra hotela Stupka,
  • skipasy zo strediska Ski Tále /prosíme nahláste na hotelovej recepcii požiadavku na skipasy na faktúru vopred/, na ktoré majú naši hoteloví hostia zľavu až do 20%.


Postup, ako využiť príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa:

1. Vyberte si niektorý z našich pobytových balíčkov s najmenej 2 prenocovaniami. Môžete si vybrať jeden pobyt na využitie maximálneho príspevku alebo počas roka využiť aj viac pobytov.

2. Pobyt môžete využiť aj s vašimi rodinnými príslušníkmi.

Zamestnávateľ totiž preplatí 55 % výdavkov na dovolenku aj pre vašu manželku/manžela, druha/družku, pre rodičov žijúcich v jednej domácnosti a samozrejme deti. Ak vaše deti navštevujú základnú školu či osemročné gymnázium (do 4. ročníku), príspevok môžete využiť aj na denné či pobytové tábory počas prázdnin.

V prípade, ak ste SZČO, všetky náklady na rekreáciu si môžete započítať do daňových výdavkov.

3. Pri rezervácii pobytu, prípadne pri nástupe na pobyt nás informujte o fakturácii pre účely získania príspevku na rekreáciu. Zároveň je potrebné uviesť meno, priezvisko, adresu osoby, ktorá si príspevok uplatňuje.

4. Tento účtovný doklad prineste zamestnávateľovi, ktorý vám v najbližšej výplate preplatí 55 % zo sumy, ktorú ste zaplatili za pobyt. Výška rekreačného príspevku môže byť maximálne 275 €.

PRESNÝ POSTUP A PODMIENKY K PREPLATENIU SI OVERTE U VÁŠHO ZAMESTNÁVATEĽA.

Viac informácií o rekreačných poukazoch:
infotale@tale.sk
+421 48 6712 209
www.tale.sk

Aktuálne akcie a balíky

Partneri