Pretože láska k Táľom ide aj cez žalúdok.

Gastronomické špeciality
 šéfkuchára Ski, Golf & Hotel Resort-u Tále si môžete vychutnať nielen v reštauráciách hotela Stupka a Golf, ale i na zimných terasách v areáli strediska Ski Tále a počas leta na letných terasách golfového areálu Gray Bear.
Rôznorodé chutné jedlá z čerstvých surovín sú pripravované vo všetkých reštauračných zariadeniach rezortu. Lahôdkou sú denne pripravované domáce koláče.

 • HOTELOVÉ REŠTAURÁCIE
  Reštaurácia hotela Stupka
  Reštaurácia hotela Golf
  Ľudová Koliba Stupka – grilované špeciality na drevenom uhlí

 • REŠTAURÁCIE V SKI & GOLF AREÁLI
  Reštaurácia Stodola v Ski & Golf areáli
  Slovenská reštaurácia s terasami

 • HRAD ĽUPČA

V našej hotelovej reštaurácii Vás radi obslúžime či už pri pracovnom obede, poobednej káve alebo večernom posedení s priateľmi. Otvorené máme pre Vás každý deň. Naši kuchári Vám pripravia skvelé špeciality zo slovenskej ale aj svetovej kuchyne. Kapacita reštaurácie je 80 miest.

Útulná reštaurácia je vhodná na príjemné posedenie v kruhu svojich blízkych, na rodinné oslavy a večierky. Radi pre Vás pripravíme bufetové stoly s rôznymi špecialitami. Kapacita reštaurácie je 45 miest.

V novo zrekonštruovanej Kolibe Stupka na Táľoch pre vás pripravíme na drevenom uhlí grilované špeciality v pravom slovenskom štýle. Ak máte chuť na grilované kura, pečené bravčové rebierka alebo iné pravé slovenské jedlá, radi vám ich budeme servírovať v našej Kolibe s kapacitou 100 miest. Nechajte si odporučiť fľašu dobrého slovenského vína a zabudnite na každodenný zhon.

Rezervujte si stôl pre vás a vašich známych na čísle: +421 48 6712 601.
V prípade požiadavky na jej otvorenie mimo otváracích hodín (pre skupiny minimálne 10 osôb), nás neváhajte kontaktovať.

Nahliadnite do jedálneho lístka Koliba

Známych a priateľov nikdy nie je dosť. Po golfovom turnaji alebo lyžovačke príďte osláviť Váš deň do Stodoly. Chcete priateľom pripraviť veľkú oslavu s bufetom plným skvelých jedál? Radi Vám ju pripravíme v našej Stodole s kapacitou až 180 miest. Deti sa budú hrať v detskom kútiku a vy si oddýchnete so svojimi blízkymi.

Slovenská reštaurácia s terasami sa nachádza priamo v golfovom areáli golfového ihriska Gray Bear. Posilnite sa pred hrou golfu ráno pri východe slnka na terase, kde Vám radi pripravíme výdatné raňajky, ponúkneme skvelú kávu či fresh. Zahrajte si svoju 18-tku a príďte ochutnať naše špeciality aj ako denné menu s domácim múčnikom. Priatelia, ktorí golf nehrajú Vás môžu sledovať pri káve v príjemnom prostredí a ponoriť sa do vychutnávania tohto športu. Kapacita Slovenskej reštaurácie s terasami je 50 miest vo vnútri a 50 miest na vonkajších terasách.

Exkluzívne prostredie Hradu Ľupča je ideálnym miestom pre zviditeľnenie mena vašich podnikateľských aktivít. Široká škála využiteľnosti honosných priestorov je flexibilná pre vaše požiadavky, nielen kapacitnou možnosťou, ale aj svojou variabilitou. Sme tu pre vás, aby sme vám ponúkli kompletný servis – od jednoduchých neoficiálnych stretnutí, až po spoločenské podujatia so zabezpečením ozvučenej tribúny na nádvorí hradu, honosného menu pre desiatky zúčastnených a iných špecifických požiadaviek.

Gizelina sála
Spoločenská sála
Južné nádvorie
Lovecký salónik

Aktuálne akcie a balíky

Partneri