Hľadáte to správne miesto pre upevnenie a budovanie kolektívu? Zabudnite na nudné priestory. Ski, Golf & Hotel Resort a Hotel Stupka ponúka kompletné zázemie vrátane zabezpečenia teambuilding aktivít.

Aktuálna výhodná ponuka školení a teambuildingov

Ubytovanie Tále


Výuka golfu a budovanie kolektívu

Byť v golfovom rezorte a nezoznámiť sa s golfom? Výukou golfu vás prevedie náš skúsený tréner. Po krátkom úvode o golfe, type palíc prejdete k nácviku postoja a švihu a samotných odpalov. (max. počet 20 osôb v skupine)

Po výuke prejdete na patovací green, kde vám zorganizujeme miniturnaj – hru na 9 jamiek. Hráč s najmenším počtom rán vyhráva. Golf je výborný pre teambuilding.


Cykloturistika ako teambuilding

Zabudnite na preplnené mestské ulice a spoznávajte najkrajšie miesta Nízkych Tatier a Horehronia na elektrobicykli spoločne! Tými najkrajšími cyklotrasami vás prevedú skúsení sprievodcovia a spoznávanie regiónu sa stane aktívnym dobrodružstvom. (max. počet 20 osôb v skupine). Budovanie kolektívu na bicykli je jedinečná a výnimočná aktivita.


Biatlonový trenažér

Vyskúšajte si túto náročnú športovú disciplínu na vlastnej koži. Simuláciu biatlonového behu ako aj streľby vám pripravíme v exteriéri, ale aj v interiéri našich hotelov. Je to výborná aktivita pre budovanie kolektívu.


Teambuilding aktivity s tematickým zameraním podľa vlastného výberu

V zdravom tele zdravý duch a v jednote je sila 😊. Poďte spoločne posilniť nielen vaše telo a myseľ, ale hlavne súdržnosť a kolegialitu hravou outdoorovou aktivitou.

Vrátime sa do čias minulých, kde si môžete vyskúšať život na gazdovskom dvore našich predkov, alebo sa pokúsiť prežiť v divokej prírode bez pomoci smartfónov, či iných výdobytkov modernej doby.

Vaše fyzické sily si viete otestovať pri sparťanskom prekážkovom behu, správnu motoriku či bystrozrakosť pri zlatokopeckej horúčke. Spoločné snaženie je jedinečné pre budovanie kolektívu

Teambuildingový pobyt spojený s ubytovaním a kvalitným cateringom vám „ušijeme“ na mieru. Stačí len zapojiť fantáziu, predstavu alebo nás požiadať o vypracovanie individuálnej ponuky zameranej na vašu skupinu.


Iné aktivity pre teambuilding

Môžete si vybrať aj jednotlivo z uvedených teambuildingových aktivít:

Lukostreľba, streľba z kuše, streľba zo vzduchovky, chodúle a maxi lyže, trojnohavice, crazy okuliare, skákanie vo vreci, preťahovanie lanom, bungeerunning, drevorubačské aktivity, suchozemská plť, premosťovanie a zlaňovanie, elektrické kolobežky či paintball, plážový volejbal alebo futbal.


Indoor aktivity – Hotel Stupka

Neexistuje zlé počasie, len zle oblečený športovec. Niekedy sa však bojovať s nepriazňou počasia nedá. V takom prípade vám pripravíme teambuilding aktivity v priestoroch našich hotelov. Hotel Stupka má v ponuke široký výber stolových hier, či hlavolamov, rulety alebo tiež pohybových aktivít ako je ballon race alebo biatlonový trenažér.


Po náročnom, ale aktívnom dni si oddýchnite v hotelovom wellnes centre a doplňte sily chutnými jedlami z dielne nášho šéfkuchára či už v hotelovej reštaurácii alebo v ľudovej Kolibe Stupka, pri dobrom pivku alebo kvalitných vínach.

Teambulding Tále, golfová škola
Teambulding a budovanie kolektívu Hotel Stupka
Teambulding Tále budovanie kolektívu

KONTAKT:
Obchodno – marketingové oddelenie

E-mail: infotale@tale.sk
Tel: +421 48 6712 201, +421 48 6712 209

Special offers

Partners