Vážení hostia,

s radosťou vás informujeme, že hotel Stupka je opäť otvorený.

Príďte sa nadýchať čerstvého vzduchu do nízkotatranskej prírody, oddýchnuť si v hotelovom bazéne so slanou vodou a pri masáži.

Chutné raňajky, obedy a večere budú zabezpečené formou take away na izbu.

Využite špeciálne ponuky len pre hostí hotela Stupka – 40% zľavu z ceny green fee platnú na majstrovskom ihrisku Gray Bear Tále alebo 25% zľavu na požičanie elektrobicyklov v požičovni, ktorá sa nachádza priamo v hoteli.

Ubytovanie si môžete rezervovať online na našej webovej stránke, e-mailom: rezervacie@tale.sk alebo na hotelovej recepcii: 048 6712 601.

HYGIENICKÉ OPATRENIA V HOTELI

Zdravie našich hostí a spolupracovníkov je pre nás dôležité. V našom rezorte a hoteloch preto starostlivo dodržiavame pokyny a odporúčania a realizujeme nadštandardné preventívne opatrenia. Bezpečnostné a hygienické opatrenia, ktoré vykonávame:

– dezinfekcia spoločných priestorov pomocou germicídnych žiaričov
– zvýšená dezinfekcia kontaktných povrchov
– rozmiestnenie dezinfekčných prostriedkov v priestoroch hotela
– hoteloví hostia a zamestnanci hotela sú povinní nosiť vo všetkých interiérových priestoroch respirátory
– ubytovať sa v hoteli môže hosť po predložení negatívneho výsledku antigénového alebo PCR testu nie staršieho ako 72 hodín. Preukázať sa ním musia všetky osoby staršie ako 10 rokov. Výnimku z preukázania sa negatívnym testom má:

a) osoba, ktorá bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,

b) osoba, ktorá bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,

c) osoba, ktorá je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID19,

d) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,

Aktuálne akcie a balíky

Partneri