Svadba v prírode? Svadba pod holým nebom? Tradičná či netradičná? Veľká alebo v úzkom kruhu?… Aký chcete mať svoj deň „D“?

V našom stredisku máte hneď niekoľko možností ako z neho urobiť jeden z najkrajších v živote. Tematiku svadby si zvoľte podľa svojich predstáv. Naše priestory sú útulné a prispôsobiteľné rôznym svadobným štýlom.

Prenájom priestorov na svadbu

Vyberte si jednu z našich reštaurácií podľa počtu vašich svadobných hostí. Pre väčšie svadby nad 100 osôb odporúčame Stodolu a pre menšie svadby reštauráciu v hoteli Stupka alebo Kolibu, ktorú určite ocenia fanúšikovia folklóru. Náš personál vám ochotne poradí pri výbere a organizácii.

Reštaurácia Stodola

s vysokými drevenými trámami sa nachádza priamo v areáli golfového ihriska a ponúka priestor na výzdobu v akomkoľvek štýle, podľa vašej fantázie. Svoj svadobný tanečný parket môžete počas letnej noci rozšíriť aj pred reštauráciu – pod holé nebo.

Kapacita miest: 100 – 200

Reštaurácia hotela Stupka

poslúži pre komornú svadbu. Súčasťou tohto útulného a komfortného priestoru je terasa s krásnym výhľadom na golfové ihrisko.

Kapacita miest: do 80

Tradičná Koliba

podporí atmosféru svadobnej hostiny v ľudovom štýle a určite poteší milovníkov folklóru. Naši kuchári môžu pripraviť pre svadobčanov dobroty na veľkom grile priamo pred ich očami. Koliba má priestrannú terasu.

Kapacita miest: do 100

Svadba na Táľoch – svadba v prírode

Náš rezort pod Nízkymi Tatrami je obklopený horami. Samotná lokalita Táľov je tichá, vyčlenená mimo hlavné dianie, žiadna „masovka“.

Svadba pod holým nebom

je u párov veľmi obľúbená. U nás máte jedinečnú príležitosť spečatiť svoju lásku priamo v krásnom golfovom areáli majstrovského 18-jamkového ihriska. Miesto pre svadobný obrad môžeme nájsť podľa vzájomnej dohody.

Prenájom priestorov na svadbu, prehliadka priestorov, pomoc s organizáciou a informácie o cenách:

prevadzkastupka@tale.sk, +421 6712 610, 201.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri