Ubytuj sa v hoteli Stupka a užívaj si

cyklovýlety pod Nízkymi Tatrami

Horehronie je región plný cyklotrás

Cyklodovolenka v našich krásnych nízkotatranských horách a dolinách môže byť akčná, zábavná, labužnícka či poznávacia. E-bike alebo elektrobicykel je vhodný naozaj takmer pre každého. A nesklame ani pri rodinných výletoch. Zároveň pomôže posilniť pľúca, ako prevenciu pred ochorením COVID-19.

Ponúkame vám ubytovanie v horskom hoteli Stupka na Táľoch s prenájmom e-bike. Môžete si vybrať trasy rôznej náročnosti, v blízkom či vzdialenejšom okolí.

Po cyklovýlete vás určite poteší relax vo wellness centre a dobrá večera v hotelovej reštaurácii či v tradičnej Kolibe.

Cena cyklopobytu od 116 €* / osoba / pobyt:

  • ubytovanie na 2 noci v dvojlôžkovej izbe v hoteli Stupka
  • raňajky
  • 2x PRENÁJOM E-BIKE NA 4 HODINY
  • neobmedzený vstup do cardio fitness a wellness centra /rozsah poskytovancýh služieb v závislosti od aktuálnych pandemických opatrení vydaných ÚVZ SR/
  • Horehronie Region Card s množstvom zliav a výhod
  • poplatok za parkovanie
  • Wi-Fi

*cena platí pri obsadení dvojlôžkovej izby 2 osobami. Cena sa odvíja v závislosti od termínu, počtu osôb a typu izby. Aktuálnu cenu zistíte po kliknutí na tlačidlo Rezervácia ubytovania a zadaní termínu pobytu a počtu osôb.

Cyklodovolenka ako darček

Venujte pobyt, ktorý zahŕňa prenájom e-bike, v hoteli Stupka svojim drahým. S radosťou vám vystavíme darčekový poukaz. Kontaktujte naše obchodno-marketingové oddelenie telefonicky: 048 6712205, 201 alebo e-mailom: infotale@tale.sk. Po uhradení plnej sumy za pobyt vám darčekový poukaz zašleme elektronicky alebo poštou.

Cyklodovolenka a rekreačné poukazy

Na všetky služby, ktoré budete čerpať počas vášho cyklopobytu v Ski, Golf & Hotel Resort Tále (ubytovanie, stravovanie, wellness služby, prenájom e-bike, green fee…) si môžete uplatniť rekreačný poukaz.


Nepremeškajte cyklodovolenku za super cenu a rezervujte si pobyt už dnes. Neriskujte vypredanie izby či zvýšenie ceny.

VIAC INFORMÁCIÍ: Recepcia hotela Stupka, e-mail: rezervacie@tale.sk, tel.: +421 48 6712 601.

Aktuálne akcie a balíky

Partneri