Piatok, 19.10.2018
+6.0°C
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Hotely Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.

Napísaním dotazu automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov za účelom vybavenia môjho dotazu. Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.
Prihlásením sa do odberu noviniek automaticky SÚHLASÍM so spracovaním osobných údajov na uvedený účel.  Pozrieť zásady ochrany osobných údajov
region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Akciové ponuky HOTELY

Hotely
Kačacie a husacie hody Kačacie a husacie hodyKačacie špeciality v reštaurácii hotela StupkaPožičovňa E-BICYKLOV v hoteli Stupka Požičovňa E-BICYKLOV v hoteli StupkaPre hostí hotela Stupka & Golf 25% zľava zo zapožičania.Školenia v hoteli Stupka Školenia v hoteli StupkaKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaRodinný Silvester s animáciami, ľudovou hudnou, vynikajúcim jedlom a snehom.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.Lyžiarsky pobyt Lyžiarsky pobytV hoteli Stupka & Golf a 20% zľavy zo skipasov.
Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Ski
Školské lyžiarske kurzy Školské lyžiarske kurzys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.
Golf
Golfový pobyt Golfový pobytNOC v hoteli Stupka + FEE na Gray Bear s 50% zľavou už od 76 €.Nočný golf na Little Bear Nočný golf na Little BearNOVINKA! Nočný golf na Little Bear akadémii.