Štvrtok, 29.9.2016
+17.5°C
+421 48 6712 601
Tále, a.s. Tále 100, Horná Lehota,
977 01 Brezno, Slovenská republika
Generálny partner Logo ZP a.s.
Facebook TALE
Twitter TALE
Youtube TALE
Copyright © TÁLE a.s. 2014,
all rights reserved.
Webdesign & hosting
by ŽP Informatika s.r.o.
Hotely Tále

Máte dotaz, chceli by ste vedieť viac o našich službách, akciových balíkoch, či možnostiach ubytovania? Neváhajte nás kontaktovať.
 

NEWSLETTER
Prihláste sa na odber noviniek e-mailom.

region card
Partneri
Tale partneri 1
Tale partneri 2

Akciové ponuky HOTELY

Ubytovanie
Cyklo pobyt na e-bikeoch Cyklo pobyt na e-bikeochobjavujte krásy Horehronia jednoducho na elektrobicykloch.Vianočný pobyt Vianočný pobytPrežite pokojné Vianoce v rodinnom hoteli Stupka.Silvestrovský pobyt v hoteli Stupka Silvestrovský pobyt v hoteli StupkaOslávte príchod Nového roka tradičnou zábavou a dobrým jedlom v hoteli Stupka.Silvestrovský pobyt v hoteli Golf Silvestrovský pobyt v hoteli GolfPrežite pokojný Silvester v príjemnom hoteli Golf, Tále.Vianočné firemné večierky Vianočné firemné večierkypre vašich zamestnancov v hoteloch Stupka & Golf s darčekom pre každého od Tále,a.s.Školenia v hoteli Stupka a Golf Školenia v hoteli Stupka a GolfKonferenčné balíky šité na mieru vašej firme, Tále, Nízke Tatry.Wellness pobyt Wellness pobytVíkendy na Táľoch v znamení relaxu, wellness a športu.
Neprehliadnite aj ďalšie ponuky spoločnosti Ski, Golf & Hotel Resort TÁLE
Lyžovanie
Školské lyžiarske výcviky Školské lyžiarske výcvikys ubytovaním v hoteli Golf a lyžovačkou v Ski Tále.
Golf
Golfový pobyt Golfový pobythra golfu na majstrovskom ihrisku Gray Bear spolu aj s ubytovaním už od 63 €.Ubytovanie & výuka golfu Ubytovanie & výuka golfuuž od 180 € so zľavami pre hostí hotelov Stupka a Golf.